Te koop 3 Slaapkamer appartement te Deurne – Zuid

Ruim appartement te koop met tuin, berging & garage.

Nieuwe Duplex met 3 Slaapkamers tussen “Centraal Station en Zurenborg”

Prachtige penthouse te huur Burcht

Te renoveren rijwoning met 4 slaapkamers met tuin

Grote woning met 4 slaapkamers Antwerpen Zuid

Appartement te huur vlakbij Park Spoor Noord

Luxe 2-slk app met zicht over stad Antwerpen en de haven

Grote te renoveren woning met tuin in Borsbeek

Te Koop Appartement Sint Amandusstraat Antwerpen

Te Koop € 850 000

Opbrengsteigendom

Everaertsstraat 16 - 18, 2060 Antwerpen
Maak een afspraak

Omschrijving

Unieke woning die zich leent voor vrije beroepen, opbrengsteigendom of kangaroewoning.
Apart gelijkvloers appartement met een aparte inkom (ca. 88 m²). Dit appartement heeft een zitkamer (ca. 20 m²) met aansluitend een keuken (ca. 15 m²), een ruime slaapkamer (ca.

Via de andere inkom is er de mogelijkheid om naar een studio (polyvalente ruimte) en triplex te gaan.
De polyvalente ruimte / studio (ca. 67 m²) bestaat uit een open ruimte (ca. 27 m²), hobby/sportruimte (ca. 30 m²) en ingerichte badkamer (ca. 7 m²) voorzien van lavabo, douche en toilet. Deze is voor de moment uitgerust als logeerkamer met hobbykamer en storage room.

De ruime triplex heeft op de 1ste verdieping een ruime zitruimte (ca. 37 m²), eetkamer (ca. 38 m²) met aansluitend een volledig uitgeruste open keuken (ca. 29 m²). Vanuit de zitkamer is er toegang tot het terras van (ca. 117 m²) met uitzicht op de Sint Amanduskerk. Apart gastentoilet.
Op de 2e verdieping een volledig ingerichte badkamer (ca. 19 m²) met ligbad, inloopdouche, dubbele lavabo en toilet. Master bedroom (ca. 41 m²) met mansarde (ca. 20 m²) verdiep. Aansluitend is er een dressing (ca. 19 m²) die ook dienst kan doen als extra slaapkamer. Er is toegang tot een tweede terras (ca. 15 m²) in afwerking.
De derde verdieping heeft een derde slaapkamer (ca. 20 m²).

Er is de mogelijkheid tot het kopen of huren van een atelier dat nu dienst doet als parking met mogelijkheid tot parkeren van 6 auto’s. De inrit voor de parking is via de Sint-Norbertusstraat.
P&G Score: D

Eigenschappen

Maak een afspraak

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
of bel ons via +32 (0) 3 233 53 33

+ Zoekopdracht aanmaken